Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

 

Doprava, poštovné a balné.

Na území České republiky:

 1. Zboží prodávající zasílá prostřednictvím zásilkové služby INTIME nebo službou Uloženka.cz, popřípadě její smluvní partneři.
 2. Zboží prodávající zasílá přepravními společnostmi dle výběru zákazníka.
 3. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží.
 4. Náklady na odeslání zboží jsou závislé na způsobu platby. Pokud jste zvolili možnost: Platba předem - převodem na účet, uhraďíte celkovou částku, uvedenou v objednávce předem na náš účet 2800404731/2010. Jako variabilní symbol udejte prosím číslo Vaší objednávky, která odejde na váš email po skončení nákupu. Při tomto způsobu platby neplatíte  doběrečné.

  PRO VÁŠ KOMFORT SI MŮŽETE VYBRAT Z VELKÉHO MNOŽŠTVÍ VARIANT DORUČENÍ:
  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 5. IN TIME POŠTOMATY A IN TIME ČR: v případě zvolení přepravy IN TIME POŠTOMATY - DORUČENÍ DO VÝDEJNÍHO AUTOMATU ZVOLENÉHO POŠTOMATU nebo variantu IN TIME ČR . DORUČENÍ DO MÍSTA ZADÁNÍ, jsou k objednávce připočteny náklady ve výši 36,- Kč s DPH. Doběrečné je ve výši 36,-Kč s DPH. Pokud zvolíte možnost: Platba předem - převodem na účet, za dobírku neplatíte.
  Pokud vaše objednávka přesáhne částku 999.-Kč s DPH máte DOPRAVNÉ ZDARMA.

 6. ULOŽENKA.CZ: V případě dobírky službou na odběrná místa Uloženka.czjsou k objednávce připočteny náklady na dopravné ve výši 42-103,- Kč s DPH doběrečné je dle pobočky. Pokud zvolíte variantu: platba předem na účet, za dobírku neplatíte. Odeslání přes uloženka.cz na smluvní místa partnerů uloženky činí od 42-103,-Kč s DPH dle výběru pobočky. Uloženka.cz poskytuje možnost odeslání a osobního odběru Vaší zásilky na 429 výdejních míst v ČR a SR s profesionální obsluhou. Díky tomu můžete snadno najít levný způsob dopravy Vaší zásilky k Vám. Úplný výpis cen a odběrných míst společnosti Uloženka.cz a smluvních partnerů:  http://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

  Maximální hmotnost zásilky = 20 kg a Maximální rozměry zásilky = 175 cm pro kterýkoli z rozměrů nebo 300 cm pro součet délky a největšího obvodu měřeného v jiném směru než délka (2x šířka + 2x výška + délka). Pokud Rozměry nebo hmotnost přsáhnou tyto parametry, bude zásilka zaslána jinou dopravou. Zákazník bude vždy informován o této změně prodávajícím. Pokud budou rozměry nebo hmotnost zásilky převyšovat dané rozměry, k dopravnému bude připočten příplatek o kterém budete informováni.
  SEZNAM VŠECH ODBĚRNÝCH MÍST NA ULOŽENKA.CZ (*.XML): branches-csv_pobocky.csv
  ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  Při nákupu nad 1000,- Kč s DPH je dopravné balné zcela ZDARMA (u přepravní společnosti INTIME). Odjednávky do 999.- Kč jsou za jedinečnou cenu 36.- Kč s DPH.
 7. Většinu nabízeného zboží je prodávající schopen odeslat kupujícímu do 5 (slovy: pěti) pracovních dnů. Pokud zákazník připojí speciální požadavek do poznámky v objednávce (barva, struktura, tvar. Jedná se především o zboží, které je assort), může dojít k prodloužení dodací doby objednávky. Společně s obvyklou dobou dodání balíků přepravní službou  INTIME a Uloženka.cz celková doba od objednávky k doručení zásilky kupujícímu nepřesáhne 10 pracovních dnů.
 8. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby kurýrních služeb. V případě, že není prodávající schopen zajistit odeslání zboží kupujícímu do jednoho týdne, kontaktuje kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s kupujícím způsob realizace této objednávky.
 9. Zboží si kupující může vyzvednout také osobně na provozovně. Potvrzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí na vydejním místě, Vám zašleme e-mailem. Zboží si můžete vyzvednout ihned, jakmile obdržíte potvrzení, že je zboží připraveno na výdejním místě. Adresa pro osobní odběr je: Pálenecká 182/49, 503 11, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Telefon na provozovnu je: +420 737 000 223.
 10. Prosíme, nechoďte si zboží vyzvednout bez předchozího upozornění. Děkujeme
Copyright © 2012-2019 DOMESTICUS - VŠE PRO DŮM, BYT A ZAHRADU
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.