Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Podporuje mojeID IN TIME

O NÁS

VELKOOBCHOD DOMESTICUS

Nabízíme Vám produkty různých značek
PRO VÁŠ DŮM, BYT A ZAHRADU
.


Velkoobchod Domesticus má více jak desetileté zkušenosti s přímou distribucí značkového zboží TORO, PROVENCE, TONTARELLI, COLLEZIONE PAOLO RONNCI, GREEN GARDEN, OKT, DURALEX, LUMINARC, PYREX, CLANAX, SANTEX, TAPI, COTONEVE, LOGEX, DEWBERRY, VERONA, CERVE, MAXILAR, UNICASA, PIROLA,  Richardson & Scheffield, AMEFA, Lock & Lock a dalších.

Tyto značky představují kvalitu a tradici na trhu s průmyslovým zbožím.

Nakupujeme pro Vás produkty, které jsou určeny jak ke každodennímu použití, tak i produkty, které jsou svým charakterem vhodné, jako nevšední dárek.
Díky dobrým cenám našich výrobků toto zboží dodáváme úspěšně do velkoobchodů, kamenných prodejen, institucím i konečným zákazníkům.

 

Neustále se snažíme reagovat na Vaše poptávky a vyhovět tak potřebám všech zákazníků.
Vaše podněty jsou naší výzvou.Bezpečnost osobních dat

Provozovatel internetového obchodu domesticus.cz prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány  pouze  pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.

Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace.

Domesticus.cz